Prowadzimy nabór do zerówki, klasy pierwszej i siódmej. Informacje na naszych stronach internetowych. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

27.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole „TAK” znów przebiegł pod znakiem gorących serc i wspólnej zabawy w imię pomocy małym dzieciom. „Pomaganie jest dziecinnie proste” – tegoroczne hasło WOŚP sprawdziło się idealnie. W hali szkoły spotkali się „Takowicze” i ich przyjaciele – Babcie, Mamy, Dziadkowie, Tatusiowie, krewni, znajomi. Kto mógł, ten przybył, aby […] read more

Data: 13 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

kspNPbrvd Wyjście do Teatru Lalek Pleciuga

We wtorek 8 stycznia grupa „0” wybrała się do Teatru Lalek Pleciuga na spektakl „Maleńkie Królestwo królewny Aurelki”.Ta przekornie i z humorem opowiedziana historia to wstęp do rozmowy o odpowiedzialności, o stereotypach i odwadze bycia sobą. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało! read more

Data: 8 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

dav Spotkanie z Morszczynem Pęcherzykowatym

Na ostatnich zajęciach Szkolnej Akademii grupa poszukiwaczy skarbów z kl.0,1 miała spotkanie z Morszczynem Pęcherzykowatym. To glon wielokomórkowy, który żyje również w Morzu Bałtyckim i zawiera barwnik brunatny. Można go znaleźć na  głębokości 15m. Okazuje się, że to pływająca witamina, bo zawiera witaminę A,B1,B2,C, jod oraz selen. Po takiej bombie witamin był trening z szybkiego […] read more

Data: 1 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

kspXnfkIB Dzień Guzika

Dzień guzika przypada na 12 grudnia. Czy jest to przypadkowa data? Okazuje się, że guziki liczy się  tuzinami lub grosami, na które składa się ich 12. Historia guzika jest zawiła i tajemnicza. Pierwsze guziki jakie odkryto były wyrabiane z muszelek. Dopiero w XVIII w. zaczęto produkować je masowo. Dzieci z zerówki poznały podział guzików na guziki […] read more

Data: 17 grudnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspsh7mVT Frohe Weihnachten

Dziś uczniowie klasy 0 uczestniczyli w quizie sprawdzającym ich słownictwo z języka niemieckiego  dotyczące Świąt Bożego Narodzenia. Znakomicie poradzili sobie ze wszystkimi zagadkami i w rekordowym tempie rozbroili memory. W czasie losowania, które sprawiło nam mnóstwo radości Zerówkowicze wybierali świąteczne prezenty! Nie możemy doczekać się Świąt! Frohe Weihnachten!!! read more

Data: 17 grudnia 2018 Kategoria: Ogólne

ksp5H1jGD Przygotowania do Kiermaszu Świątecznego

Grupa „0” już przygotowuje się do Szkolnego Kiermaszu Świątecznego.Całkowity dochód z Kiermaszu zostanie przekazany na WOŚP 🙂 read more

Data: 13 grudnia 2018 Kategoria: Ogólne

Szlachetna Paczka

Kochani Rodzice, udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy dla pana Roberta oraz Konrada. W niedzielę zawieźliśmy im wszystkie paczki. Radości i wzruszeniom nie było końca. Przedszkole oraz Szkoła TAK dokonały prawdziwego cudu otwierając swoje serca dla tej rodziny. Dodatkowo udało nam się zebrać 6800 zł na poczet długu pana Roberta, który gdy się o […] read more

Data: 11 grudnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspbURaq8 Lekcja pokazowa „W świątecznym nastroju”

6 grudnia 2018 odbyła się lekcja pokazowa grupy „0”. Spotkanie „W świątecznym nastroju” było formą przedstawienia, podczas którego dzieci pokazały, w jaki sposób ze sobą współpracują, jak wchodzą w interakcję z nauczycielami oraz jak radzą sobie podczas rozwiązywania zadań o tematyce świątecznej w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Oprócz tego dzieci zaśpiewały wiele piosenek. Lekcja […] read more

Data: 6 grudnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspqxcOh3 Warsztaty językowo-teatralne

Dzisiaj dzieci z przedszkola „TAK” z ul. Duńskiej: grupy „Sowy”,”Pszczoły” i „Jeżyki” odwiedziły po raz kolejny Szkołę Podstawową „TAK” Celem wizyty były warsztaty językowo-teatralne poprowadzone przez lingwistę-Pana Mateusza ‍ Dzięki takim spotkaniom,przedszkolaki mogą zapoznać się z murami szkoły,spędzić przyjemnie czas,a dodatkowo zintegrować się z dziećmi i nauczycielami ze społeczności szkolnej read more

Data: 30 listopada 2018 Kategoria: Ogólne

Dzień Pluszowego Misia

W piątek 23.11. w grupie „0” świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy przyniósł swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. Dzieci opowiadały o swoich miśkach, a potem było dużo zabawy! To był bardzo miły dzień! read more

Data: 23 listopada 2018 Kategoria: Ogólne